Home

Rolls

Folia
Stretch
Producent

Dostarczamy najlepsze i innowacyjne rozwiązania
zapewniające najwyższą jakość
folii stretch

Innowacyjne rozwiązania

Najwyższa jakość produktów

Nowoczesna technologia

Niskoemisyjna technologia produkcji

Ekologiczne podejście

Pakowanie z troską o środowisko

Dostarczamy najlepsze i innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań

O firmie

Rollsfilm - Producent folii stretch

Rollsfilm to firma specjalizująca się w produkcji folii stretch kilku różnych typów. Dokładamy wszelkich starań, żeby w procesie maksymalnie przyjaznym środowisku wytwarzać folie o świetnych parametrach użytkowych i wyłącznie najlepszej jakości.

Dlaczego my?

Dlaczego warto postawić na produkty Rollsfilm?

1

Idealne
dopasowanie

Wiemy, że od folii stretch oczekuje się naprawdę wiele. To znakomity sposób zabezpieczenia towarów, ale dzięki wielu różnym typom folii możemy to jeszcze poprawić.

2

Nowoczesne
technologie

Na nowoczesnych maszynach produkujemy folie o bardzo wysokiej i zawsze przewidywalnej jakości. To optymalne rozwiązanie dla wymagających użytkowników.

3

Zielone
opakowania

Pomagamy zmniejszać ilość generowanych odpadów. Robimy wiele, aby nasze opakowania w jak najmniejszym stopniu obciążały środowisko naturalne.

15

Lat
doświadczenia

Rodzaje folii stretch

Dobierz folię najlepszą do konkretnych zastosowań.

Różne produkty wymagają odmiennej klasy folii stretch. Wybieraj takie typy, które jak najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom – ułatwiaj sobie pracę i zwiększaj efektywność.

Folia stretch

UTS

Podstawowa folia nowej generacji, którą można zastąpić klasyczne folie do owijania ręcznego o różnych grubościach. Prosty sposób skutecznego zabezpieczania ładunków na palecie.

Folia stretch

Colchuga

Doskonałej klasy maszynowa folia nanowarstwowa nowej generacji. Niezwykle wydajna, bardzo wytrzymała i pozwalająca zmniejszyć zużycie folii nawet o 50%.

Folia stretch

Barierowa

Folia o znakomitych właściwościach ochronnych. Zabezpiecza przed przesuwaniem, wilgocią, dostępem zanieczyszczeń i uszkodzeniami mechanicznymi w szerokim spektrum temperatur.

Folia stretch

S-Hood

Skutecznie zabezpiecza na czas transportu nawet duże i ciężkie ładunki. Bardzo wydajna, wytrzymała, ale cienka. Mniej odpadów opakowaniowych, jeszcze lepsza ochrona przesyłek.

Współpraca

Dlaczego warto wybrać nasze folie typu stretch?

W naszej ofercie znajduje się kilka typów nowoczesnych folii stretch przeznaczonych do różnych zastosowań. Łączy je wysoka jakość i proces produkcyjny, który pozwala na zmniejszenie masy oraz grubości przy zachowaniu korzystnych własności ochronnych. Nasze folie stretch to ochrona, której można być pewnym w każdym warunkach.

Folia Stretch Producent
Aktualności

Bądź na bieżąco

Najważniejsze informacje o firmie, nowości produktowe, podpowiedzi technologiczne – tu znajdziesz wszystkie ciekawe informacje, które dotyczą naszych folii.

Fachowe
Doradztwo

Anna Nowak

Sprzedaż detaliczna

+48 909 909 909

Anna Nowak

Sprzedaż detaliczna

+48 909 909 909

Anna Nowak

Sprzedaż detaliczna

+48 909 909 909

Opinie klientów ...