Folia Stretch Colchuga

31-warstwowa struktura folii wytwarzana przez unikalną nanotechnologię, zapewnia niesamowitą wytrzymałość oraz dużą rozciągliwość przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej odporności na rozerwanie, pęknięcie i uszkodzenia punktowe.

Innowacyjne rozwiązania

Najwyższa jakość produktów

Nowoczesna technologia

Niskoemisyjna technologia produkcji

Ekologiczne podejście

Pakowanie z troską o środowisko

Dostarczamy najlepsze i innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań

Folia Stretch Colchuga

Folia nano-stretch do maszynowego owijania i zabezpieczania ładunku

Folia Colchuga to innowacyjna, 31-warstwowa folia, której poszczególne warstwy są nie grubsze niż 10 nm. Taka konstrukcja przekłada się na świetne właściwości ochronne przy zachowaniu bardzo wysokiej trwałości i możliwości stosowania na klasycznych owijarkach. To jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w swojej klasie, gwarantujące również obniżenie ilości zużywanego materiału, tym samym redukujące w znaczący sposób ilość generowanych odpadów.

Zalety folii Colchuga

Folia Colchuga jest jednym z najbardziej innowacyjnych materiałów opakowaniowych

To znakomity wybór głównie dzięki temu, że gwarantuje uzyskanie równie dobrej ochrony co klasyczne folie, ale już przy znacznie mniejszej masie stworzonego opakowania.

1

Znacząca oszczędność
materiału

Dzięki folii Colchuga ładunek można zabezpieczyć równie dobrze, jak klasycznymi foliami, a nawet lepiej, i to stosując do 50% mniejszą ilość folii. To olbrzymia różnica, która oznacza konieczność zakupu mniejszej ilości folii i mniej odpadów.

2

Wysoki poziom
ochrony

Folia Colchuga chroni towar przed dostępem wilgoci i zanieczyszczeń, a ponadto również stanowi zabezpieczenie przed przemieszczaniem się owiniętego ładunku w czasie przepakowywania i transportu również, jeśli będzie to obejmowało częste i nagłe hamowania.

3

Wszechstronna
ochrona

Zastosowanie wielu cienkich warstw wykonanych z polimerów o różnych właściwościach oznacza, że powstała w ten sposób folia jest odporniejsza od innych na większość czynników niszczących, w tym na siły rozrywające, przebicia, pęknięcia czy punktowe ubytki i przetarcia.

4

Łatwe
stosowanie

Folia Colchuga może być bez problemu stosowana na standardowych owijarkach, przy czym zwykle można zwiększyć szybkość ich pracy lub ograniczyć wstępny naciąg, dostosowując te parametry do właściwości nowoczesnych folii opakowaniowych typu stretch.

5

Wysoka
przezroczystość

Mimo zastosowania wielu różnych warstw tworzących tę folię wciąż jest ona doskonale przezroczysta, co ułatwia pracę ze skanerami ręcznymi i automatycznymi. Folia jest przezroczysta i połyskliwa, więc skanowanie odbywa się bez trudu nawet starszymi modelami skanerów.

6

Większa
ekonomia

Ponieważ dla osiągnięcia takiego samego efektu stosuje się nawet dwukrotnie mniej folii Colchuga niż folii klasycznych, można utrzymywać niższe stany magazynowe i zamawiać mniejsze ilości materiału, co pozwala oszczędniej gospodarować firmowym budżetem.

Właściwości i zastosowanie

Zastosowanie aż 31 polimerowych warstw o nanometrowych grubościach pozwoliło stworzyć folię o niezwykłych właściwościach

Folia Colchuga wyróżnia się uniwersalnością i wszechstronnym zastosowaniem. Może być użyta w większości przypadków, w których dotychczas używano głównie folii klasycznych.

Właściwości folii Colchuga

Zastosowanie folii Colchuga

Kalkulator oszczędności folii

Sprawdź, ile kilogramów folii zaoszczędzisz używając folii Colchuga

Przedstawiamy kalkulator, dzięki któremu możecie Państwo sprawdzić, ile kilogramów folii stretch można zaoszczędzić zamieniając swoją aktualną folię na folię Colchuga o grubości nawet 10 mikronów.

Rodzaj folii, której używasz:
Ilość palet towaru, którą owijasz folią
w skali 1 dnia:
Masa folii 17 μm zużywanej
w skali 1 dnia:
3.2 kg
Masa naszej folii UTS zużywanej
w skali 1 dnia:
1.2 kg
Oszczędzasz:
W skali
1 dnia:
2 kg
folii
W skali
1 tygodnia:
14 kg
folii
W skali
1 miesiąca:
60 kg
folii
W skali
1 roku:
730 kg
folii
Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość personalizacji produktów w niewielkim zakresie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem:

+48 790 444 607
[email protected]

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży lub przedstawicielem handlowym.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

+48 790 444 607
[email protected]