Folia Stretch‑Hood

Folia o doskonałych właściwościach użytkowych, idealna do pakowania ciężkich ładunków. Chroni je przed uszkodzeniem i odkształceniem.

Innowacyjne rozwiązania

Najwyższa jakość produktów

Nowoczesna technologia

Niskoemisyjna technologia produkcji

Ekologiczne podejście

Pakowanie z troską o środowisko

Dostarczamy najlepsze i innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań

Folia Stretch‑Hood

Folia Stretch-Hood jest stosowana do zapobiegania przesuwaniu się towarów na paletach

Stretch-Hood to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na doskonałe zabezpieczenie nawet ciężkich ładunków, które wymagają pełnej stabilizacji na czas transportu. Jest to jednocześnie dodatkowa bariera ochronna, która odcina produkty od wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Folie Stretch-Hood są doskonałym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają objąć jednolitą warstwą opakowania całą paletę oraz ładunek na niej umieszczony.

Zalety folii Stretch-Hood

Specyficzny charakter folii Stretch-Hood sprawia, że w porównaniu z innymi dostępnymi technologiami ma ona kilka istotnych zalet

Zalety folii Stretch-Hood wynikają nie tylko w jej konstrukcji, ale też technologii zabezpieczania palet pojedynczym rękawem. Jest to wyjątkowo szczelna warstwa ochronna, która zapewnia wszystkie inne korzyści wynikające ze stosowania opakowań foliowych.

1

Szczelna i trwała
powłoka ochronna

Ponieważ folia Stretch-Hood jest nakładana na całą paletę z ładunkiem w formie pojedynczego rękawa, nie ma żadnych nieszczelności, które mogą powstawać w czasie owijania. Taka powłoka ma również takie same właściwości w każdym punkcie, co gwarantuje pełną ochronę.

2

Zwiększona prędkość
pakowania

W związku z konstrukcją rękawa samo pakowanie też trwa krócej niż w przypadku folii stretch klasycznego typu. Cały proces może być przyspieszony nawet trzykrotnie, choć prędkość pakowania można w dużym zakresie regulować.

3

Niższy koszt
pakowania

Możliwość zabezpieczenia palety przez wykorzystanie pojedynczego rękawa, a nie nachodzących na siebie warstw folii, to mniej materiału do wykorzystania. Koszt jednostkowy opakowania może być nawet trzykrotnie niższy niż w przypadku klasycznych folii.

4

Pełna czytelność
etykiet

Dobrej klasy folie do owijania są przezroczyste i nie powinny utrudniać skanowania, jednak opakowanie jednowarstwowe o stałej strukturze zawsze będzie pod tym względem jeszcze korzystniejsze. Skanowanie przez Stretch-Hood nie stanowi żadnego wyzwania.

5

Lepsza ochrona przed odkształceniem przesyłki

Ponieważ wszystkie z produktów na paletach są zabezpieczone taką samą grubością folii naciągniętej z identyczną siłą, to cały sztapel na palecie jest zdecydowanie stabilniejszy i nie będzie ulegał odkształceniom w czasie transportu.

6

Łatwiejsze stwierdzanie
uszkodzeń

W przypadku folii Stretch-Hood można na pierwszy rzut oka ocenić, czy doszło do uszkodzenia warstwy ochronnej, co może nie być możliwe przy paletach owijanych – a w wybranych gałęziach przemysłu zachowanie ciągłości powłoki ochronnej ma szczególnie wysokie znaczenie.

Właściwości i zastosowanie

Folia Stretch-Hood jest relatywnie cienka, a przy tym jednak trwała i bardzo rozciągliwa

Folia Stretch-Hood jest szczególnie chętnie wybierana jako sposób na zabezpieczenie na czas transportu dużych ładunków.

Właściwości folii Stretch-Hood

Zastosowanie folii Stretch-Hood

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość personalizacji produktów w niewielkim zakresie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem:

+48 790 444 607
[email protected]

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży lub przedstawicielem handlowym.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

+48 790 444 607
[email protected]