Folia Stretch UTS

Podstawowa folia nowej generacji, którą można zastąpić klasyczne folie do owijania ręcznego o różnych grubościach. Prosty sposób skutecznego zabezpieczania ładunków na palecie.

Innowacyjne rozwiązania

Najwyższa jakość produktów

Nowoczesna technologia

Niskoemisyjna technologia produkcji

Ekologiczne podejście

Pakowanie z troską o środowisko

Dostarczamy najlepsze i innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań

Folia stretch UTS

Najnowsza generacja folii do owijania typu stretch

Folia UTS jest nowoczesną alternatywą dla folii pre-stretch i stretch do owijania ręcznego. Jest cieńsza, lżejsza, a przy tym zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa ładunku i jest bardziej przezroczysta. To ekonomiczne rozwiązanie w małej i dużej skali. Jest to najbardziej uniwersalny typ folii do pakowania towarów różnego rodzaju, w tym również do produktów spożywczych. Nasza folia UTS po wstępnym rozciągnięciu stabilizuje i chroni ładunek.

Zalety folii UTS

Folia UTS jest świetną alternatywą dla innych typów folii dzięki konkretnym przewagom technicznym

Folia UTS pozwala na łatwe skanowanie produktów, doskonale zabezpiecza przed czynnikami szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i jest wygodna w stosowaniu, dlatego staje się wyborem coraz szerszego grona przedsiębiorców.

1

Większa
ekonomia

Folia UTS może być użyta nawet w kilkukrotnie mniejszej ilości, a zapewniać takie samo bezpieczeństwo ładunku, jak duże ilości klasycznych folii stretch. To pozwala na ograniczenie wielkości zapasów eksploatacyjnych, ale także obniża ilość powstających odpadów.

2

Łatwe
stosowanie

Folia UTS do stosowania nie wymaga żadnych szczególnych owijarek ani nawet konkretnych umiejętności. Ze względu na inną technologię produkcji, jej użycie wymaga wręcz mniejszego wysiłku niż w przypadku dotychczas używanych najtrwalszych materiałów opakowaniowych.

3

Oszczędność
czasu

Mniejsza ilość folii, która musi zostać użyta dla zabezpieczenia ładunku to również krótszy czas pakowania. To zysk zauważalny nawet w skali pojedynczej palety, a im jest ich więcej i im dokładniej trzeba je zabezpieczać, tym staje się to wyraźniejsze.

4

Wysoka
przezroczystość

Wraz z ograniczoną grubością warstwy ochronnej sprawia to, że skanowanie kodów produktów umieszczonych na zabezpieczonej palecie jest możliwe nawet czytnikami nieco starszymi, które nie radzą sobie z materiałami zabezpieczonymi innymi typami folii.

5

Większe
bezpieczeństwo ładunku

Folia UTS stanowi świetne zabezpieczenie nie tylko przed czynnikami zewnętrznymi, ale także trwale unieruchamia towar już w trakcie owijania ładunku, dzięki czemu nawet w czasie transportu w nieoptymalny sposób cała paleta jest trwała.

6

Wyższa trwałość
i odporność

Mniej wysiłku włożonego w pakowanie a jeszcze lepszy efekt – dzięki zastosowaniu innowacyjnych polimerów, warstwa ochronna jest szczelniejsza, trwalsza i odporniejsza na powstawanie różnego typu nieciągłości w warstwie folii.

Właściwości i zastosowanie

Folia UTS swoje nietypowe właściwości zawdzięcza innowacyjnemu procesowi produkcyjnemu

Folia UTS jest uniwersalnym materiałem opakowaniowym, może być stosowana prawie w każdym klasycznym przypadku.

Właściwości folii UTS

Zastosowanie folii UTS

Kalkulator oszczędności folii

Sprawdź, ile kilogramów folii zaoszczędzisz używając folii UTS 8 μm

Przedstawiamy kalkulator, dzięki któremu możecie Państwo sprawdzić, ile kilogramów folii stretch można zaoszczędzić zamieniając standardową folię o grubości 17 lub 23 μm na folię UTS o grubości 8 μm.

Rodzaj folii, której używasz:
Ilość palet towaru, którą owijasz folią
w skali 1 dnia:
Masa folii 17 μm zużywanej
w skali 1 dnia:
3.2 kg
Masa naszej folii UTS zużywanej
w skali 1 dnia:
1.2 kg
Oszczędzasz:
W skali
1 dnia:
2 kg
folii
W skali
1 tygodnia:
14 kg
folii
W skali
1 miesiąca:
60 kg
folii
W skali
1 roku:
730 kg
folii
Informacje dodatkowe

Informacje pojawią się wkrótce. 

Istnieje możliwość personalizacji produktów w niewielkim zakresie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem:

+48 790 444 607
[email protected]

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży lub przedstawicielem handlowym.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

+48 790 444 607
[email protected]